מגוון יוצא דופן של דוכני אוכל לאירועים

האורחים אשר מגיעים לאירוע עשו מאמץ כדי להגיע בזמן לחתונה, לבת מצווה או לכל אירוע אחר, הם מותשים מהדרך הארוכה ומהפקקים ולכן מרוצים מאד מהעובדה שמיד בכניסה ממתינים להם דוכני אוכל מלאים בכל טוב.

כך הם יעברו בין הדוכנים,יטעמו מהמאכלים יפגשו חברים או קרובי משפחה וכבר ייכנסו לאווירה הנפלאה והחגיגית של האירוע המשמח.

בחירה של דוכני אוכל לאירועים

לקראת מועד האירוע, המארחים מגיעים לשיחה עם השף ולטעימות של המאכלים המצוינים שמכינים במטבח. ההיצע של דוכני האוכל לאירועים האפשריים הוא רב וכל האופציות הן של מאכלים טעימים, אך המגמה היא ליצור התאמה מושלמת בין סוגי הקהלים לבין האופציות הקולינריות. על פי המידע על האורחים השף ימליץ על סוגי דוכני אוכל לאירועים שהם המומלצים ביותר ומהי הכמות של המזון שכדאי להזמין עבור כל אחד מהם.

מכיוון שהקולינריה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר להצלחתו של האירוע בעיני האורחים, ההמלצה היא לסמוך על המקצועיות של השף. לאור ההשתתפות שלו באירועים רבים, הוא יודע בדיוק אילו מאכלים נחטפים ואפילו לא נשאר מספיק לכולם ומאילו מאכלים נשאר אוכל שהוחזר למטבח כיוון שלא הייתה לו דרישה.

על פי סוגי הקהלים, כמו לדוגמה אנשים מבוגרים, הרבה צעירים, בני נוער, קהל אותנטי כמו בוכרים, מרוקאים, תימנים וכו',מבצעים עם השף את הבחירה האולטימטיבית של המטעמים שסביר להניח יזכו להצלחה גדולה וברוב הדוכנים יהיה די אוכל לכולם וכמעט לא יהיו החזרות למטבח.

הדוכנים הפופולריים באירועים

כמות דוכני אוכל לאירועים נקבעת על פי כמות המוזמנים. ככל שכמות האורחים גבוהה יותר, כך מספר הדוכנים יהיה גבוה יותר, כדי לא ליצור צפיפות ליד הדוכנים. מהדוכנים שיש בהם מאכלים שכולם אוהבים ועומדים בתור מציבים שתי עמדות זהות, לדוגמה אחת בכניסה ואחת במרחק של חמישה דוכנים, במרכז קשת הדוכנים.

הקהל הישראלי אוהב מאד שווארמה כולל כל התוספות, אסאדו, בשר על הפלנצ'ה, פיש & צ'יפס, אוצ'י באן, המבורגרים, מאכלים מקסיקנים, סושי, דים סאם, פוקצ'ות בתנור, טוסט נקניק ועוד.

בנוסף לכך המלצרים מסתובבים בין המשתתפים ומציעים להם מאכלים נוספים כמו סלמון קריספי, בורגרים קטנים, כריכוני כיס, מאכלים אסיאתיים ועוד.

מגוון של מאכלים מצוינים

שביעות הרצון מטיבו של האוכל, מהשפע הגסטרונומי ומההגשה האסתטית היא עצומה. מאד נעים לקהל להסתובב בין הדוכנים ולטעום בכל אחד מהם מטעמים שונים אשר מגיעים ממקומות אחרים בעולם. כך הם קופצים מהאוכל הישראל, לסושי היפני, לטורטיות המקסיקניות ולדים סאן הסיני. עבור חלק מהם זה תענוג לאכול מאכלים נפלאים שטעמו בביקורים שלהם מעבר לים, או במסעדה טובה בישראל.

הנושא הקולינרי הוא זה שמכתיר לא אחת את האירוע כאירוע מוצלח שלא ישכחו אותו זמן רב ולכן כאשר דוכני אוכל לאירועים הם ברמה גבוהה והם מציעים מבחר גדול של אפשרויות, האורחים שבעים ומרוצים ואין משהו חשוב יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן